Bine a-ti venit pe Comunitatea GraficZone !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere Unban Aletta Ocean

3 participanți

In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Cerere Unban Aletta Ocean Empty Re: Cerere Unban Aletta Ocean

Mesaj Scris de Emil Joi Sept 12, 2013 1:37 pm

Nu e nevoie sa faci poza la cfg si sa incarci pe forum, poti face poza la orice alt cfg, un lucru este sigur, tu nu mai ai ce cauta pe sv. pana nu scoti leis-ul, gloantele tale fug automat in tinta, ai si un silent, iti pun si ce setari ai pus l-ai modificat sa fie nedetectabil mai slab,

set aim_Active 0
set aim_NoSpread 0
set aim_NoRecoil 0
set aim_Autoshoot 0
set aim_Silent 1
set aim_Aimspot 11 (are mai multe cvaruri)
set aim_FOV 10

Ai pus FOV 10, distanata de imprastiere a gloantelor. Adica spunem ca il aveam undeva la "50" daca sunt 2 adversari sar gloantele de pe 1 pe altu dar tinta ramane. El normal e la 50, insa la 50 e detectabil, asadar l-ai slabit la 10, in demo se vede clar, la un moment dat sare tinta automat, pe player, cu aceeasi chestie l-am prins si pe vNd.

Hai ca iti spun si cum fiecare valoare in parte:

-0 -dezactivat
-1 -Trage Jos la picioare"
-5 -Trage undeva la burta
-9 -Trage Undeva in zona pieptului (rar Hs)
-10 -Trage Hs,Piept,Maini
-11- Trage Hs (rar Piepi)
-13- Trage deasupra capului

AimActive e 0, ca altfel iti sarea tinta la fiecare click !
AimShoot-ul il ai sigur 0, el are rolul sa traga singur in adversar fara sa tragi, insa se vede ca tragi fragmentat, cu serii.
La NoSpread e normal sa ai 0, deoarece gloantele tale nu se duc fix, se duc in tinta automat, datorita acelui FOV.
NoRecoil il ai 0, daca il aveai 1, era detectabil trageai mai multe gl. deodata !
Silent-ul il ai pe 1, ai aim-ul setat pe SILENT !

Sau, mai exista o posibilitate cu cfg-ul, am si eu unul cu silent aim incorporat in pc, insa nu cred ca cfg-ul. ti-am zis, leis 80 %, renunti la acel cod, si vei putea juca in liniste, nimeni nu va avea nimic cu tine, greseala ta e ca ai lasat aimspot-ul la 11, el este mult mai detectabil la cap, il puteai seta pe piept,  sau in cel mai bun caz burta, nu inteleg care mai este farmecul, doar pentru acel TOP? serios acum !

DEMO

Despre UNBAN vorbim dupa ce faci ce ti-am zis Cerere Unban Aletta Ocean 398915993  !
Emil
Emil
[GZ] Member
[GZ] Member

Mesaje : 215
Reputatie : 13
Data de inscriere : 28/07/2013
Localizare : Bucuresti / Militari

Sus In jos

Autorul acestui mesaj a fost eliminat din forum. - Afisati mesajul

Cerere Unban Aletta Ocean Empty Re: Cerere Unban Aletta Ocean

Mesaj Scris de Emil Joi Sept 12, 2013 2:18 pm

Poze ti-am facut ca sa te bag spectator, si tot odata sa iti i-au ip-ul pentru BAN, ti-am dat si mesaj "ramai spectator", am facut 2 comenzi intr-una !

Demo, ti-am facut in caz ca nu ai observat, l-am incarcat mai jos, si plugin-ul cu gloante nu are nici o treaba cu FOV-ul tau, chiar ne ajuta, se vad mai clar gloantele unde fug !

Nu ma intereseaza activitatea ta inafara sv-ului, atata timp cat esti pe server joci regulamentar, cum jucam si noi ceilalti, nu vine un "putoi" la mine cu texte de genul "te oftici ca sunt mai bun", prin asta nu faci decat sa iti arati cei 12 ani ai tai, lipsa de seriozitate, cu oameni ca tine am tras sv-ul in jos, lasa orgoliul deoparte, modestia prea mare, o sa ai mult de pierdut in viata iti spun sigur, in legatura cu ban-ul, in demo se vede clar, ti-am spus aceeasi chestie si cu vNd. lafel a inceput cu texte, intr-un final a racunoscut, si a promis ca nu mai joaca, experienta neexperienta, nu veni cu texte obosite, cand demo-ul ne spune totul, ban-ul va ramane, in viata e mai bine ca, cateodata sa iti asumi greselile, si sa mergi mai departe.

O zi buna !
Emil
Emil
[GZ] Member
[GZ] Member

Mesaje : 215
Reputatie : 13
Data de inscriere : 28/07/2013
Localizare : Bucuresti / Militari

Sus In jos

Cerere Unban Aletta Ocean Empty Re: Cerere Unban Aletta Ocean

Mesaj Scris de Cove Joi Sept 12, 2013 7:42 pm

Banul ramane. Vei primi ban si pe forum. Numai bine.
Cove
Cove
Fondatori
Fondatori

Mesaje : 74
Reputatie : 21
Data de inscriere : 28/06/2013
Varsta : 33
Localizare : Vulcan

http://www.gametracker.com/server_info/94.176.104.14:27015/

Sus In jos

Cerere Unban Aletta Ocean Empty Re: Cerere Unban Aletta Ocean

Mesaj Scris de Emil Dum Sept 22, 2013 9:37 am

Banned 
Cerere Unban Aletta Ocean 3541185953 
Emil
Emil
[GZ] Member
[GZ] Member

Mesaje : 215
Reputatie : 13
Data de inscriere : 28/07/2013
Localizare : Bucuresti / Militari

Sus In jos

Cerere Unban Aletta Ocean Empty Re: Cerere Unban Aletta Ocean

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum